sKUTERY ŚNIEŻNE stels

NOWOŚĆ!!!

stels-captain.jpg

STELS КАPITAN S 150

Skuter śnieżny o pojemności silnika 150 cm3 przeznaczony w płaski lub lekko pochyłego teren. Idealny na zakupy, jeśli nie masz domku na Śnieżce i nie chcesz chodzić pieszo w rakietach śnieżnych. Przysłuży się w górach a dzieci pokochają go bardziej, niż możesz sobie wyobrazić.

Wkrótce dostępny

white-2).png

STELS VITAZ 800 V-TWIN - 4T

Nowość zeszłorocznego sezonu, Stels Vitaz oferuje zupełnie nowy poziom komfortu i niezawodności, który można docenić nawet na Syberii. Innowacyjne zawieszenie przednie i tylne w połączeniu z lekką aluminiową platformą zapewniają dynamikę, stabilność i komfort jazdy. Duży zbiornik paliwa będzie idealny na długie wycieczki górskie. Atrakcyjny wygląd i doskonała widoczność z miejsca kierowcy podkreślają zalety tej maszyny.

DOSTĘPNE KOLORY

CENA:  64 090 zł

STELS VIKING 2.0 600 - 2t

viking-stels-600-2.0-ST-black.jpg

Kolejna świeża pozycja wśród skuterów śnieżnych Stels. Viking z dwusuwowym, chłodzonym powietrzem silnikiem o pojemności 600 cm3 teraz w jeszcze niższej cenie i w udoskonalonej wersji 2.0

CENA:   53 490 ZŁ

DOSTĘPNE KOLORY

STELS VIKING 2.0 800 V-TWIN - 4T

0 Skuter śnieżny Stels VIKING, który sprawdził się w wyprawach w trudnych północnych szerokościach geograficznych, można słusznie uznać za mistrza zimy. Prosta obsługa i przemyślana konstrukcja  sprawiają, że skuter śnieżny z łatwością pokona każda odległość. W 2018 roku wiele elementów potężnego skutera użytkowego zostało wzmocnionych i udoskonalonych. Stels VIKING wersja 2.0 jest gotowy na wszelkie próby, niezależnie od tego, czy podróżujesz po rozległych nizinnych terenach, górskich wyżynach czy wybierasz się na polowanie.

CENA:   64 990 ZŁ

DSOTĘPNE KOLORY

viking-stels-800-2.0-yellow.jpg
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? cHCESZ BYĆ STALE NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI STELS?